HAKKIMIZDA

Firmamız; 2008 yılında Sedna Giyim adı altında Ankara Balgat'ta işletmeye açılarak, büyük beden bayan hazır giyim üretimi için faaliyete geçmiştir.

Sedna Giyim, ürünlerinde sağladığı çeşitlilik, mevcut stoğu, uygun fiyatlama ve kaliteli hizmet anlayışı ile tekstil sektöründe kısa bir sürede öncü bir firma olmuştur. 2008 yılından bu zamana kapasitesini yükseltmiş ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmış, kalitesinden taviz vermeden müşterilerine sağladığı her türlü yazlık ve kışlık ürün çeşitleriyle özellikle yurtiçinde aranan bir firma olma başarısını kazanmıştır.

Ürün temininde ; kumaş seçiminden, paketleme aşamalarına kadar kaliteye ve müşteri ihtiyaçlarına azami dikkat edilmekte, yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslimat ile müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

MİSYON

Sedna Giyim olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik beklentilerini yerine getirmeye çalışmaktayız. Bunun için kalitemizin sürekli iyileştirilmesi ve ürünlerimizin güvenilirliğinin yüksek olması esas olacaktır. Önümüzdeki süreçte de kalitemizi en üst seviyelere çıkararak daha kaliteli ürün, daha kaliteli hizmet anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz.

VİZYON

Sedna Giyim olarak tek amacımız büyük beden bayan giyiminde; kaliteli ürün, kaliteli hizmet, zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti ile tartışmasız akıllara gelen ilk marka olmaktır.